Oslabená Přibyslav venku remizovala, Keřkov doma prohrál

Zobrazeno 12. 5. 2024

Fotbalisté SK Přibyslav v neděli 12. června na hřišti Sokola Rozsochatec tři minuty před závěrečným hvizdem rozhodčího trefou Adama Vostála uhráli nerozhodný výsledky 1:1 (0:0).

Bod si vezli domů navzdory tomu, že větší polovinu hrací doby bojovali v deseti; ve 40. minutě byl pro druhou žlutou kartu vyloučen osmnáctiletý záložník Radek Imramovský.

Pokud minulý víkend na utkání do Světlé nad Sázavou mnozí fanoušci přibyslavského klubu cestovali vlakem, tentokrát početná skupina šlapala do Rozsochatce na kolech, méně zdatní využili elektrický pohon.

Naši fandové cítili křivdu z rozhodování sudího, který hostům udělil šest žlutých karet a jednu červenou, zatímco domácím nedal žádnou.

Sativa Keřkov doma odevzdala tři body Šmolovům za porážku 2:4 (1:2). Branky domácích dali Pavel Čejka a Adam Kunc.

V neděli 19. května SK Přibyslav hostí rezervu Humpolce, výkop je až v 17 hodin. Sativa zajíždí v sobotu k přespolnímu derby do Dlouhé Vsi.